Tema:

всего: 7 | страница 1 из 1
Мурат Нугманов  22 апреля 2017 г. 09:01:26
Сердечно поздравляю лицей Арыстан с днем создания!!! Очень горжусь что мой сын обучается в таком прекрасном учебном заведении. Это сказано не ради красного словца, а действительно так! Сужу по своему сыну! Не перечисляя все достоинства, скажу. Лицей дает главное что необходимо гражданину! Это дух КАЗАХСТАНЦА, с его традициями и историей! Образованный, разносторонне развитый и духовно обогащенный, с высокими моральными принципами - ведь таков портрет лицеиста!!!
Желаю офицерам, педагогам и всем кто прилагает усилия в развитии наших детей крепкого здоровья, благополучия и достатка вашим семьям, процветания, мира и согласия нашему общему дому КАЗАХСТАН!!! Огромное человеческое СПАСИБО!!!
ЦРТ «Мега-Талант»  25 ноября 2016 г. 17:37:22
Здравствуйте!
ЦРТ «Мега-Талант» благодарит администрацию «ФОФ "Фонд образования Н.Назарбаева" Специализированный лицей "Арыстан"» за весомый вклад в развитие талантов учащихся.
Ученики вашего образовательного учреждения показали хорошие результаты в мероприятиях центра благодаря активности и стараниям учителя-организатора. Спасибо вам за поддержку инициативных учителей!
Желаем успехов и надеемся на дальнейшее сотрудничество!
Омаралиева  6 июня 2015 г. 19:03:22
Қазақстандағы арнайы мамандандырылған әскери оқу орындары "Арыстан" мен "Жас ұлан" екеуі келешекте Отанға берілген, елін, туған жерін өз жанынан Отанын артық сүйетін Отан қорғаушылар кадрын дайындауда орасан зор үлес қосатын бірден-бір оқу орны.
Аталған екі мектеп те қазақстандықтардың мақтанышы. "Арыстан" лицейінің директоры Тауланов өз шәкірттерінің мақтанышына, сүйіспеншілігіне ие болды. Бұл балалар үшін де Тауланов үшін де үлкен бақыт. Сондықтан мектеп бітірген түлектер өздері бітірген оқу орнымен, мектеп директоры Таулановпен, білікті ұстаздарымен мақтанады.
"Арыстан" лицейін бітірген оқушылардың тәртібі, білімі, жүріс- тұрысы, адами болмысы ерекше болатынына көзім жетті. Бүкіл мектеп ұжымына алғысым шексіз. Шабден Димаштың апасы - Шайзада Омаралиева
Мидиу Бауыржан Амангельдинович  28 февраля 2015 г. 23:47:11
Я очень горд , что мой сын Амангелді Асқар заканчивает такой крутой специализированный лицей "Арыстан" и уверен на все сто ,что полученные знания и военные навыки им и его сверстниками от таких самых лучших преподавателей и офицеров РК под руководством Сабит Сауменовича будут только во благо нашей Родины Казахстан, желаю Вам уважаемый Сабит Сауменович и вашей команде всего самого,самого найлучшего.Арыстановцы вас уже все знают, только вперёд, за Казахстан, вас видим генералами!!!
Дихамбаев Галымжан Тортбаевич  16 января 2015 г. 15:27:06
АЛҒЫС ХАТ
Осы алғыс хатпен «Арыстан» мамандырылған лицей ұжымы және де аталған лицейдің 9 сынып оқушысы Төртбай Ернарға алғысымызды білдіргіміз келеді. Төртбай Ернар Фрунзе атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп-гимназиясынының 8 сынып оқушылармен «Арыстан» мамандырылған лицейі туралы қызықты кездесу өткізіп қана қоймай, қысқы демалыс кезінде мектептің сыныптан тыс тәрбие жұмыстарына, спорт жарыстарына, түрлі сайыстарына ат салысып, өзінің қоғамдық белсенді көзқарасымен таныла білді. Мектеп әкімшілігі «Арыстан» мамандырылған лицей ұжымына ел тізгінін ұстар жастарға зор сенім артып, олардың сапалы білім, саналы тәрбие алуына, көзі қарақты, көкірегі ояу, Отанын сүйетін ұлтжанды болуларына аянбай бар күштерінізді салып жатқандарыңызға, зор ризашылығын білдіреді!

Ізгі тілекпен: Фрунзе атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп-гимназия ұжымы
askar  26 декабря 2014 г. 18:19:36
sauliginizdi tileimin!aristan liceii ote jaksi oku orni.birak, gimndi kim jazganin bilmeimin,anin,aranjirovkasin,tugeldei gimndi ozgertu kerek siakti.gimnde jalin,serpilis,patratizm korinbeidi.tek bir -degen mindeti gana bar siakti.renjimennizder.kele jatkan jana jilinniz tabisti bolsin.
Аймгуль Ибатова  29 апреля 2014 г. 23:23:31
"Арыстан" мамандырылған лицейінің директоры Сабит Сауменұлы Таулановты және сіз басқарып отырған ұжым қызметкерлерін келе жатқан Отан қорғаушылар күнімен құттықтаймыз! Сіздер жас ұрпаққа патриоттық тәрбие беруде үлкен міндет атқарып отырсыздар, сіздерге және сіздердің отбасыларыңызға аманшылық,Елімізге тыныштық тілей отыра, тәрбиелеп отырған азаматтарыңыз тәуелсіз Еліміздің өркендеуіне еңбек етіп,биіктерден көрінсін! Зор денсаулық,табыс тілейміз!Ізгі тілекпен: Оралдық Есмуратов Жанайдардың ата-анасы
всего: 7 | страница 1 из 1

Имя Фамилия*:
Tema:
Ваш комментарий*:
Код подтверждения*:

* поля, обязательные к заполнению.